Wybierz język:
Strona Główna > Oferta > Dozowanie > Dozowniki wody > Dozownik wody z zewnętrzną hydrauliką
Dozownik wody z zewnętrzną hydrauliką
Dozownik wody z zewnętrzną hydrauliką

DOZOWNIK WODY Z ZEWNĘTRZNĄ HYDRAULIKĄ -  ma montowany hydrauliczny układ bezpośrednio w instalacji użytkownika.

Wykonywany jest na różne średnice przyłączeń hydraulicznych i różne wydajności pracy urządzenia.

Dozownik wody wyposażony jest w sterownik mikroprocesorowy, przeznaczony do odmierzania potrzebnej ilości wody z sieci wodociągowej.

 

Urządzenie dokonuje ciągłego pomiaru ilości wypływającej wody, (opcjonalnie temperatury) a następnie prezentuje te informacje na wyświetlaczach.

Dozownik szczególnie przydatny jest do dozowania wody technologicznej niezbędnej w różnych procesach gdzie ilość wydozowanej wody jest bardzo istotna, np.: w przemyśle spożywczym (piekarnictwo, cukiernictwo, browarnictwo, produkcja makaronów, soków, przetworów spożywczych), ceramicznym, metalurgicznym, chemicznym i wielu innych.

 

 Po odmierzeniu zadanej ilości wody dozownik samoczynnie zamyka jej wypływ.

 

Dozownik  został zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę oraz jest sprawdzonym i przetestowanym produktem, cały czas udoskonalanym i rozwijanym w oparciu o opinie od dotychczasowych użytkowników.

Oprogramowanie sterownika wykonywane jest również w naszej firmie, dzięki czemu możemy natychmiast reagować na sugestie zgłaszane przez dotychczasowych użytkowników.

 

Elementy wykonawcze (elektrozawory, czujniki przepływu) montowane w dozownikach są najwyższej jakości i produkowane są przez znane na całym świecie firmy.

 

Parametry pracy dozownika wody z wyniesioną hydrauliką ustalane są indywidualnie z każdym klientem.