Wybierz język:

o firmie

Firma TELDREAM już od 1991 roku działa na rynku automatyki przemysłowej dostarczając wysokiej jakości rozwiązania elektroniczne, a także kompletne urządzenia klientom z całego świata.

Przykładem produktów docenionych w kraju i za granicą mogą być dozowniki wody, dozowniki-mieszacze wody, dozowniki substancji ciekłych oraz regulatory temperatury wykorzystywane w piecach piekarniczych. Silnym punktem naszej firmy są również regulatory wilgotności oraz urządzenia i systemy rejestracji danych.

W trakcie swojej działalności firma wyspecjalizowała się w obsłudze firm z branży spożywczej, a w szczególności piekarniczej. Zrealizowaliśmy także wiele projektów dla klientów z innych gałęzi przemysłu, na przykład drogeryjnego, czy metalurgicznego.

W trosce o zadowolenie naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezproblemową pracę produkowanych urządzeń i minimalizować straty, oraz przestoje wynikające z awarii. Jakość naszych urządzeń jest dla nas priorytetowa. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań technicznych, oraz najbardziej niezawodnych podzespołów.

Produkty naszej firmy są cały czas unowocześniane pod kątem wykorzystania nowszych, bardziej niezawodnych komponentów. W efekcie udaje nam się połączyć ze sobą sprawdzone na przestrzeni lat rozwiązania z jakością i funkcjonalnością możliwą do osiągnięcia dzięki postępowi technicznemu.

Firma ma profil produkcyjno-usługowy. Wszystkie nasze wyroby produkowane są w oparciu o własne projekty i myśl techniczną. Naszą silną stroną jest tworzenie małych serii wyrobów dostosowywanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Pierwsze prace związane były z opracowaniem sterowników do kontroli i sterowania procesami związanymi z wygrzewaniem i hartowaniem materiałów. W wyniku tych prac powstały mikroprocesorowe programowalne sterowniki do sterowania i nadzoru nad piecami dla złotników, jubilerów, a także sterowniki do pieców hartowniczych i do wytopu metali. W tym temacie opracowaliśmy również własne modułowe półprzewodnikowe przekaźniki mocy. Są one bardzo atrakcyjne cenowo i mogą w pełni zastąpić drogie moduły firm zagranicznych oferowane na naszym rynku.

Firma bardzo poważnie zajęła się także opracowaniem urządzeń sterujących maszynami w przetwórstwie spożywczym. W wyniku prac projektowych powstała rodzina specjalizowanych sterowników. Sterują one: piecami piekarniczymi (elektrycznymi, gazowymi, olejowymi), suszarniami (makaronu, owoców, drewna), garowniami, etykieciarkami, urządzeniami do wytwarzania zakwasu, miesiarkami.

Firma produkuje także regulatory temperatury (analogowe i cyfrowe), regulatory wilgotności, regulatory ciśnienia, sterowniki czasowe, urządzenia rejestracji danych.

Wiele opracowań zostało opatentowanych i firma ma wyłączność na ich produkcję. Produkty firmy znajdują zastosowanie także poza granicami kraju (USA, Włochy, Rosja, Ukraina, Estonia, Niemcy, Kanada, Słowacja, Maroko itd.). Swoje produkty prezentujemy na renomowanych targach krajowych.

Bardzo silną pozycję w naszej działalności stanowi oferta serwisowa. Ze względu na fakt, że większość naszych urządzeń pracuje w sposób ciągły i przestoje mogą powodować znaczne straty ograniczyliśmy czas naprawy urządzeń do minimum. Czas pobytu naprawianych urządzeń w naszej firmie nie przekracza 2 dni. W przypadkach szczególnych wysyłamy urządzenia serwisowe na podmianę natychmiast po zgłoszeniu. Skraca to czas obsługi serwisowej praktycznie do czasu przesłania urządzenia.