Wybierz język:
Strona Główna > Oferta > Dozowanie > Dozowniki wody > Dozownik wody USP-EKO
Dozownik wody USP-EKO

DOZOWNIK WODY USP-EKO jest urządzeniem, wyposażonym w sterownik mikroprocesorowy, przeznaczonym do odmierzania w przepływie potrzebnej ilości wody. Szczególnie przydatny jest do dozowania wody technologicznej niezbędnej w różnych procesach, w których ilość wody jest istotna np. w procesach w przemyśle spożywczym (piekarnictwo, cukiernictwo, produkcja makaronów, stalowym itp., gdy pobiera się wodę o temperaturze jaka jest w miejscu poboru).

 

DOZOWNIK WODY USP-EKO przystosowany jest do pobierania wody z sieci wodociągowej. Urządzenie dokonuje ciągłego pomiaru ilości wypływającej wody oraz  jej temperatury w wersji z pomiarem temperatury i prezentuje te informacje na wyświetlaczach.
Po odmierzeniu zadanej ilości wody dozownik samoczynnie zamyka jej wypływ.

 

DOZOWNIK WODY USP-EKO jest uproszczoną wersją dozownika USP pozbawioną takich funkcji jak PAUZA w trakcie dozowania czy historia już wykonanych dozowań.

 

Dozowniki naszej produkcji są nowym, ale jednocześnie sprawdzonym i przetestowanym produktem, który jest cały czas udoskonalany i rozwijany w oparciu o opinie od dotychczasowych użytkowników.