Wybierz język:
Strona Główna > Oferta > Dozowanie

Dozowanie

Oferujemy urządzenia przeznaczone do dozowania wody w procesach technologicznych. Nasza oferta jest głównie skierowana na rynek piekarniczy dla którego oferujemy dozowniki-mieszacze wody pozwalające wydozować odpowiednią ilość wody o określonej temperaturze. 

 

Nasze dozowniki-mieszacze wody pozwalają zaoszczędzić do 30 procent zużycia wody w procesie produkcyjnym. Jest to możliwie dzięki zastosowaniu technologii, która pozwoliła wyeliminować tzw. zrzut wody do kanalizacji. 

 

Zarówno dozowniki wody jak i dozowniki mieszacze wody oferujemy w wielu wersjach. Dzięki bogatemu asortymentowi dozowników i mieszaczy wody każdy klient znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb.

 

Jesteśmy producentem całego urządzenia zarówno części mechaniczno-hydraulicznej, jak i sterowania. Gwarantuje to sprawne działanie urządzenia oraz możliwość szybkiego dostosowania produktu do indywidualnych wymagań klienta np. zwiększenie rozmiaru przyłącza, wyprowadzenie zdalnego przycisku start, dodanie modułu komunikacyjnego MODBUS ASCII itp. 

 

Opracowaliśmy również grupę dozowników przeznaczonych do dozowania dowolnej substancji ciekłej nie występującej pod ciśnieniem. Elementem wykonawczym tej grupy dozowników jest pompa perystaltyczna, która pozwala dokładnie dozować substancje ciekłe na zasadzie zasysania i przetłaczania. Dozowana ciecz ma kontakt tylko z wężykami dozującymi, dzięki czemu są to urządzenia bardzo sterylne i łatwe w utrzymaniu czystości. 

 

Dozowniki mogą działać w trybie pracy pojedynczej, gdzie każde dozowanie uruchamiane jest przyciśnięciem klawisza START lub w trybie pracy cyklicznej, gdzie kolejne dozowania odbywają się w określonych odstępach czasu, aż do zatrzymania procesu klawiszem STOP. 
Dozowniki substancji ciekłych idealnie nadają się do rozlewania dowolnych rodzajów płynów do mniejszych naczyń np. rozlewanie z beczek do butelek. 

 

Na produkowane przez nas urządzenia udzielamy rocznej gwarancji producenta. Zapewniamy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

Kolejna grupa produkowanych przez nas urządzeń dozujących wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku HoReCa. Stworzyliśmy gamę produktów umożliwiających wprowadzenie odpłatnego korzystania z dostępu do wody.

 

Wszystkie produkowane przez nas urządzenia jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.