Wybierz język:
Strona Główna > Oferta > Dozowanie > Dozowniki i mieszacze wody > Przemysłowy mieszacz wody
Przemysłowy mieszacz wody
Przemysłowy mieszacz wody

PRZEMYSŁOWY MIESZACZ WODY jest urządzeniem, wyposażonym w sterownik mikroprocesorowy, przeznaczonym do regulacji przepływu wody o określonej temperaturze. Szczególnie przydatny jest do dozowania wody technologicznej niezbędnej w różnych procesach prowadzonych w sposób ciągły, w których temperatura odgrywa istotną rolę np. w procesach w przemyśle spożywczym (piekarnictwo, cukiernictwo, produkcja makaronów itp.) MIESZACZ WODY przystosowany jest do pobierania wody ciepłej i zimnej bezpośrednio z sieci wodociągowej. 
Posiada wbudowany mieszacz pozwalający szybko uzyskać wodę wypływową o żądanej temperaturze. 
Mieszacze naszej produkcji są sprawdzonymi i przetestowanymi produktami, które są cały czas udoskonalane i rozwijane w oparciu o opinie od dotychczasowych użytkowników. Wszystkie mieszacze są w pełni automatyczne. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wyeliminowano pokrętła mechaniczne. Jednostką sterującą mieszaczy jest elektroniczny sterownik mikroprocesorowy USP zaprojektowany i wykonany przez naszą firmę w oparciu o najnowsze układy elektroniczne. Oprogramowanie sterownika wykonywane jest również w naszej firmie, dzięki czemu możemy natychmiast reagować na sugestie zgłaszane przez dotychczasowych użytkowników. Ponadto urządzenia posiadają funkcję samouczenia, która pomaga skrócić do minimum czas dojścia do zadanej temperatury. Elementy wykonawcze (elektrozawory, siłowniki, zawory mieszające, czujniki przepływu) montowane w dozownikach są najwyższej jakości i produkowane są przez znane na całym świecie firmy takie jak: Rossweiner, Danfoss, Esco, Hankook Gas i inne.

 

W celu zamówienia mieszacza prosimy o kontakt z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów konstrukcyjnych i parametrów technicznych.