Wybierz język:
Strona Główna > Oferta > Rejestracja Danych > Data logger > Rejestrator Data Logger
Rejestrator Data Logger
Rejestrator Data Logger

DataLogger został opracowany, jako rozwiązanie automatycznej rejestracji warunków przechowywania żywności w systemie nadzoru HACCP. Składa się on z modułu pomiarowego mierzącego w zależności od konfiguracji temperaturę lub wilgotność lub jednocześnie temperaturę i wilgotność.

 

Dane pomiarowe są przechowywane w nieulotnej pamięci urządzenia. Dane te mogą być okresowo przesyłane do komputera PC pod kontrolą dostarczanego przez firmę TELDREAM oprogramowania. DataLogger zaprojektowany został tak, aby mógł pracować bez nadzoru komputera PC, którego obecność potrzebna jest tylko w celu okresowego odczytywania wyników pomiarów. Zasilanie bateryjne układu sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem kontrolno-pomiarowym dla różnego rodzaju pomieszczeń, pojemników do przechowywania żywnośći, lodówek czy podczas transportu żywności. 


DataLogger pomoże prowadzić pełną dokumentację dla systemu HACCP, która jest wymagana wszędzie tam gdzie jest przechowywana, przetwarzana i produkowana żywność. Dodatkowo DataLogger umożliwia sygnalizację przekroczenia zadanej mierzonej wartości np. podczas transportu poinformuje nas, że jedna z lodówek przestała mrozić i temperatura przewożonego mięsa osiągnęła niedopuszczalną wyższą temperaturę. Data Logger nie wymaga prowadzenia żadnych przewodów komunikacyjnych. Jest urządzeniem samodzielnym, co stanowi jego niewątpliwą zaletę.

 

Szczególnie polecamy wersję DataLoggera przeznaczoną dla chłodni do ciasta głęboko mrożonego (mierzona temperatura do -40 stopni Celsjusza).