Wybierz język:
Strona Główna > Oferta > Pomiar i prezentacja

Pomiar i prezentacja

Pomiar wielkości fizycznych takich jak np. temperatura czy wilgotność jest bardzo ważnym elementem wielu procesów. Nie ma możliwości utrzymania odpowiedniej temperatury pieca bez jej pomiaru. Nie jest możliwe regulowanie wilgotności w pomieszczeniu, jeżeli nie wiemy, jaka rzeczywiście jest w nim wilgotność.

 

Nasza firma na przestrzeni lat swojej działalności wyspecjalizowała się w doborze odpowiednich czujników i modułów pomiarowych potrzebnych do poprawnej realizacji procesu. Zawsze dobieramy rozwiązanie optymalne dla klienta w ten sposób aby nie przepłacał za zbyt dokładny czujnik jeżeli faktycznie nie potrzebuje dużej dokładności. Jednak jeżeli wiemy, że dokładny pomiar w konkretnym rozwiązaniu jest niezbędny proponujemy czujnik o podwyższonych parametrach.

 

Zawsze staramy się zaproponować rozwiązanie będące pogodzeniem ceny oraz jakości danego elementu automatyki.

 

Jako przykład takiego podejścia, możemy pokazać nasze czujniki wilgotności, które w stosunku do rozwiązań dostępnych na rynku są droższe jednak ich wykonanie pozwala zastosować je w bardzo trudnych warunkach np. panujących w garowni. Tańsze rozwiązania dostępne na rynku nie są w stanie poprawnie pracować w tak trudnym środowisku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi układami pomiarowymi. Jesteśmy przekonani, że spełnią one Państwa oczekiwania.